پرداخت هزینه دارو و درمان بیماران نیازمند توسط هلال احمر

پرداخت هزینه دارو و درمان بیماران نیازمند توسط هلال احمر

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به این که خدمت رسانی به بیماران نیازمند از وظایف هلال احمر است، از ارائه بیش از ۹۹ هزار خدمت به بیماران نیازمند خبر داد.

به گزارش ایسنا، وحید سلیمی با اشاره به کمک های هلال احمر به بیماران نیازمند گفت: یکی از خدماتی که سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در سال های گذشته در دستور کار قرار داده، ارائه کمک های بلاعوض به بیماران نیازمند است. این خدمات در قالب کمک هزینه معیشتی و پرداخت هزینه های دارو و درمان انجام می شود.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه بالغ بر ۹۱۲ میلیارد ریال خدمت دارویی و درمانی به بیماران نیازمند سطح کشور ارائه شده است و پرونده هایی تشکیل شده تا ۴۰۰ میلیارد ریال دیگر نیز به نیازمندان کمک رسانی شود.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ادامه داد: بیماران نیازمند می توانند پس از ارائه اسناد درمانی و دارویی و پس از انجام امور مددکاری، هزینه درمان و داروی خود را دریافت کنند.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، سلیمی تصریح کرد: در سال ۹۹ بیش از ۱۰ هزار خدمت به بیماران نیازمند ارائه داده اند که در سال جاری با رشد ۹۰۰ درصدی، نزدیک به ۹۹ هزار خدمت پس از انجام امور مددجویی توسط سازمان داوطلبان هلال احمر به بیماران نیازمند ارائه شده است.