ورود ۲۰ ون ویژه معلولان و جانبازان به ناوگان اتوبوسرانی

ورود ۲۰ ون ویژه معلولان و جانبازان به ناوگان اتوبوسرانی

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از رونمایی ۲۰ ون مناسب سازی شده ویژه جانبازان و معلولان خبر داد.

به گزارش ایسنا، بهرام نکاحی صبح امروز در حاشیه رونمایی از ۲۰ دستگاه ون ویژه معلولان و جانبازان گفت: سامانه ویژه  ارائه خدمات به جانبازان و معلولان وجود داشت و امروز نیز ۲۰  دستگاه مینی بوس جدید تجهیز شده برای ارائه خدمات به معلولان و جانبازان که از ویلچر استفاده می کنند رونمایی و وارد ناوگان می شود.

وی با بیان اینکه هدف گذاری ما اضافه شدن ۶۰ دستگاه ون ویژه معلولان وجانبازان بود اظهارکرد: در گام اول ۲۰ دستگاه وارد ناوگان شد و امیدواریم بتوانیم هر چه سریعتر مابقی ون‌ها را نیز اضافه کنیم.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه مخاطبان این ونها خاص هستند و جانبازان و معلولانی که از ویلچر استفاده کرده و امکان استفاده از وسایل نقلیه موجود و معمولی را ندارند از این ناوگان خاص استفاده می‌کنند.

نکاحی افزود: جانبازان و معلولان  برای استفاده از این ون‌ها در سامانه عضو می‌شوند و براساس اولویت و نوع درخواست، شرکت واحد اتوبوسرانی به آنها خدمت رسانی می‌کند.

وی در مورد هزینه استفاده از این سرویس نیز گفت: هزینه استفاده از این سرویس بسیار ناچیز و گاها رایگان است و به عنوان مساعدت ویژه شهرداری محسوب می شود.