معاینه فنی رایگان خودروهای زنان به مناسبت روز مادر+جزییات

معاینه فنی رایگان خودروهای زنان به مناسبت روز مادر+جزییات

مدیر روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران از تخصیص دو خط معاینه فنی خودرو ویژه بانوان به مناسبت روز میلاد حضرت فاطمه (س) و به مدت یک هفته خبر داد.

به گزارش ایسنا، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و بزرگداشت مقام زن از روز یکشنبه مورخ ۳ بهمن به مدت یک هفته خط ویژه ارائه خدمات معاینه فنی به خودروهای بانوان در مراکز چمران و شقایق اختصاص خواهد یافت.

محمدرضا گویا مدیرروابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران درباره این خبر، بیان کرد: در این ایام علاوه بر اختصاص خط ویژه به بانوان، ایستگاه «از من بپرسید» در سالن های معاینه فنی این دو مرکز تعبیه و بانوان می توانند در صورت نیاز جهت اطلاع از مسائل فنی خودرو از مشاوره و توضیحات کارشناسان مربوطه استفاده کنند.

مدیر روابط عمومی این ستاد درباره وضعیت مراجعات در مراکز گفت: در حال حاضر روزانه در حدود ۶ هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه می‌کنند که با توجه به تعداد مراکز معاینه فنی در شهر تهران و پراکندگی آن ها و بالاخص استفاده مراجعان از نوبت دهی اینترنتی، خوشبختانه شرایط مراکز عادی و تقریبا اکثر مراکز فاقد صف است.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، گویا در ادامه گفت: درضمن برای تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان، تعدادی از مراکز در روزهای جمعه فعال بوده که از هفته گذشته مرکز نیایش در شمال غرب تهران به آن اضافه شده است. شهروندان می توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری مراکز به سایت ستاد معاینه فنی به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه کنند.