مشکلات جانبازان در زمینه تامین دارو با جدیت دنبال می‌شود

مشکلات جانبازان در زمینه تامین دارو با جدیت دنبال می‌شود

ایسنا/خراسان جنوبی رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه‌ای به رییس جمهور خبر داد و گفت: مشکلات جانبازان در زمینه تامین دارو جدی است و از این پس مشکلات آنها در رابطه با تامین دارو را پیگیری خواهیم کرد.

حسینعلی شهریاری، شامگاه چهارشنبه ۴ خردادماه در حاشیه آیین افتتاح مسجد خیرساز خاتم النبیین منطقه مهرشهر بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قبلا این مشکلات در ستاد ملی کرونا خدمت رییس جمهور مطرح کردم و در ستاد ملی کرونا در هفته آینده هم مشکلات جانبازان را مطرح خواهم کرد؛ در زمینه دارو اگر کشور مدیریت نشود، قطعا مسائلی برای مردم به وجود خواهد آمد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی هدف از سفر به خراسان جنوبی را بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان این استان ذکر و اضافه کرد: تلاش ما این خواهد بود که خیرین را تشویق کنیم که در حوزه زیرساخت‌های بهداشتی خراسان جنوبی کمک کنند؛ امروز بازدیدی از بیمارستان ایران مهر بیرجند انجام شد و از مشکلات و کمبودهای این بیمارستان مطلع شدیم.

وی با اشاره به اینکه ما مردم خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان به هم پیوسته هستیم و سالهاست با همدیگر زندگی می‌کنیم گفت: امیدوارم بتوانیم با کمک خیرین، اقدامات خوبی در راستای ارتقای زیرساخت‌های بهداشتی خراسان جنوبی برداریم.

دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور ادامه داد: امیدوارم خدا توفیق دهد که حضور خیرین از اقصی نقاط کشور را در خراسان جنوبی داشته باشیم چرا که در استان‌هایی از قبیل خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان نیاز است که زیرساخت‌های بهتری را در راستای رفاه مردم ایجاد کنیم.

وی با اشاره به اینکه سوال می‌شود چرا خیرین سلامت، مسجد می‌سازند گفت: اصل و مبنای جمهوری اسلامی ایران مسائل اعتقادی و ایدئولوژی ما است.

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسجد جایگاه انقلاب بوده و قطعا در این پایگاه است که می‌توانیم به اهداف انقلاب اسلامی دست یابیم.

مسجد خیرساز خاتم النبیین منطقه مهرشهر با زیربنای هزار و ۵۰۰ مترمربع و با اعتبار سه میلیارد و ۲۵۰ میلیارد تومان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی، دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور، نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان به بهره‌برداری رسید.