تمدید تاریخ موعد اعزام به خدمت مشمولان زلزله‌زده مرداد و شهریورماه

تمدید تاریخ موعد اعزام به خدمت مشمولان زلزله‌زده مرداد و شهریورماه

سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مشمولان زلزله‌زده استان هرمزگان که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ مرداد و شهریور ماه ۱۴۰۱را دارند می توانند یک یا دو ماه موعد اعزام خود را تمدید کنند.

به گزارش ایسنا، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد : به منظور همدردی با مشمولان و خانواده های آنان درمنطقه زلزله زده استان هرمزگان، تسهیلاتی برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت برای این دسته از افراد در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکراست، کلیه مشمولان اعزامی  مرداد و شهریور ماه ۱۴۰۱ در استان هرمزگان که در اثر زلزله دچار آسیب شده و قادر به اعزام به خدمت نبوده‌اند، می توانند در صورت تمایل و ارائه درخواست، تاریخ اعزام به خدمت خود را تا  یک یا دو ماه تمدید کنند.

در این اطلاعیه آمده است: این مشمولان می توانند درخواست های خود را به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) یا وظیفه عمومی شهرستان یا استان محل سکونت خود ارائه کنند و پیگیری لازم را به عمل آورند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، گفتنی است، در صورتی که این افراد امکان مراجعه برای ثبت درخواست را ندارند و دچار حادثه شده باشند، مدت غیبت آنان با ارائه مستندات معاذیر مربوطه  توجیه غیبت می‌شود.