ادامه طرح “سوار بر اتوبوس گردشگری، تهران را ببینیم” تا ۱۲ فروردین

ادامه طرح “سوار بر اتوبوس گردشگری، تهران را ببینیم” تا ۱۲ فروردین

طرح «سوار بر اتوبوس گردشگری، تهران را ببینیم» که از ۲ فروردین ماه در تهران شروع شده بود، تا ۱۲ فروردین ادامه دارد.

به گزارش ایسنا،‌ ستاد گردشگری در نوروز امسال با اجرای طرح «سوار بر اتوبوس گردشگری، تهران را ببینیم»، دو مسیر گردشگری در تهران را تعریف کرده است. مسیر اول در مناطق مرکزی تهران با شش دستگاه اتوبوس و مسیر دیگر از شهرری با سه دستگاه اتوبوس است و ارائه این خدمات از سوی شهرداری تهران برای شهروندان به صورت رایگان  تدارک دیده شده است.

طرح «تهران را ببینیم» هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ در دو پایانه کاوه و متروی شهرری انجام می‌شود و اتوبوس‌ها هر ۳۰ دقیقه به صورت گردشی در ایستگاه‌ها حضور خواهند داشت.

مسیر حرکت تهران مرکزی، پایانه کاوه، پارک لاله، گذر فرهنگ و هنر خیابان کارگر، برگ میلاد، مجموعه گردشگری عباس‌آباد، موزه دفاع مقدس، موزه رضا عباسی، بوستان اندیشه، کلاه‌فرنگی رادیو، باغ موزه قصر، موزه خوشنویسی، موره پست شیشه، موزه پمپ‌بنزین، موزه عروسک‌ها و تئاتر شهر است.

مسیر ری‌گردی از متروی شهرری شروع می‌شود پس از آن حرم مطهر، برج طغرل و ابن بابویه، دژ رشکان، چشمه علی و آرامگاه جوانمرد قصاب است.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران،‌ علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت “visit.tehran.ir” مراجعه کنند. طرح «سوار بر اتوبوس گردشگری تهران راببینیم» از ۲ لغایت ۱۲ فروردین در تهران برگزار می‌شود.